На сторінках цього блоку нашого сайту розташовано фотозвіти та репортажі про заходи, які відбулися:

2018-2019 навчальний рік

Навесні все оживає, пробуджується природа... Діти закладу дошкільної освіти №11 "Казка" завзято попрацювали на міні-городах. Тепер можуть споживати вітаміни.

У рамках фестивалю інноваційних занять заняття з логіко-математичного розвитку дітей з порушеннями зору з використанням логічних блоків Д'єнеша провела вихователь Романенко Світлана Володимирівна. Дітям було цікаво погратися з блоками, а присутнім педагогам побачити, як можна використати їх для розвитку дошкільників.

Використання інноваційної технології "lego-конструювання" у корекційній роботі з дітьми, які мають порушення зору, показала вчитель-дефектолог ЗДО # 11 "Казка" Виноградова Світлана Валеріївна в рамках проведення Фестивалю інноваційних занять. Заняття "Лісова пташина школа тітоньки Сови" (старший дошкільний вік) пройшло цікаво, пізнавально, активно, ефективно та інноваційно))

На виконання плану взаємодії у роботі ЗДО #11 та ЗОШ #5 17 січня 2019 року на базі ЗДО #11 "Казка" відбувся майстер-клас, який провели вчителі початкових класів ЗОШ #5. Під керівництвом Самусь Наталії Миколаївни, вчителі розказали та показали методи роботи, які вони використовують у роботі з першочками відповідно до Концепції Нової української школи. Педагогічний колектив нашого закладу щиро вдячний колективу вчителів та Наталії Миколаївні особисто за змістовну, цікаву, плідну, творчу та дуже корисну роботу!

Веселимося, співаємо, граємо, щедруємо та засіваємо!

 

 

 

Зимові прогулянки: веселі та неповторні)))

 

19 грудня 2018 року до дітей закладу дошкільної освіти #11 "Казка" завітав Миколай та приніс дітям подарунки, а натомість послухав вірші та подивився які вони спритні, швидкі та вправні.

Вихователі групи дітей з порушеннями зору ЗДО #11 "Казка" Булітко Лариса Володимирівна та Скоп Яна Олександрівна посіли 1 місце у міському конкурсі на краще розвивальне середовище групової кімнати закладів дошкільної освіти. 
Щиро вітаємо з перемогою!

21.11.2018 року, відбулося засідання міської школи молодого вихователя. Темою зустрічі були "Сучасні підходи до проведення заняття з фізкультури". Для присутніх молодих педагогів заняття з фізкультури з використанням інноваційних технологій (фітболів, асан йоги, психогімнастики) провела вихователь з фізичної культури ЗДО #11 Осипенко О.А. 
У теоретичній частині засідання керівником школи Кондратенко Н.В. надані рекомендації щодо проведення занять на свіжому повітрі, нетрадиційні форми проведення фізкультурних занять.

15 листопада в ЗДО №11КАЗКА- в рамках акції до міжнародного дня толерантності (16 листопада),відбувся семінар практичного психолога під назвою: «Толерантність починається з тебе».

Завданням семінару було:

-оновити знання про саме поняття «Толерантність», пригадати диференціальні ознакитолерантої та нетолерантної людини, ознайомитися з історією виникнення даної акції.

- навчитися сприймати   позиції інших людей, незалежно від особистих поглядів.

- навчитися давати гідну відповідь нетолерантному співрозмовнику.

-оцінити рівень показників особистої толерантності.

Всі вправи були направлені на розвиток відчуття приналежності до групи,

 

відчуття єдності та створення позитивного, терпимого відношення один до одного незалежно від обставин.

Сьогодні заклад дошкільної освіти #11 "Казка" відсвяткував свій 40-річний ювілей!! Під час святкового концерту нас привітали керуюча справами виконкому Кравченко О.М., начальник управління освіти Сергейко Н. О., голова міської організації профспілки працівників освіти Нікітіна І.О., депутат міської ради Калиновський В.Г., заступник директора ЗОШ #5 Самусь Н.М., колишня завідувач дошкільним закладом Грищенко Г.С., вихователь Демченко А.М. ,також багато-багато наших працівників, які вклали душу і серце у спільну справу виховання дошкільників. Від батьківської громади словом та піснею колектив закладу привітав Генадій Філон.

До 40-річчя закладу дошкільної освіти #11 "Казка" у холі представлена виставка творчих робіт наших працівників та батькіа вихованців. Там є роботи з бісеру, намальовані картини, аплікації, в'язані речі, вирощені власними руками квіти...
На другому поверсі організована виставка картин, вишитих хрестиком. Автором творів мистецтва є старша медична сестра Кондратенко Уляна Андріївна. 
Гості та працівники садочка високо оцінили майстерність та красу картин, а також всіх творчих робіт. Дякуємо всім учасникам виставок!
Талантами розквітає наш дитячий садочок!

Ось і пройшли осінні свята....
Вони залишаться у спогадах дітей та дорослих піснями і танцями, іграми та веселим шоу "Осінь має талант". А діти наші справді талановиті та артистичні...ось погляньте)))

До Дня захисника України, Дня українського козацтва у закладі дошкільної освіти #11 "Казка" з дітьми старшого дошкільного віку проведена спортивна розвага "Ми роду козацького діти", яку підготувала вихователь з фізичної культури Осипенко О.А. В іграх-естафетах маленькі козачата "переправлялися" через Дніпро, їздили верхи, визволяли друзів з полону, вправлялися у спритності та швидкості, вчилися діяти у команді, підтримувати і допомагати один одному.

До Міжнародного дня музики у закладі дошкільної освіти # 11 традиційно пройшла розвага "Звуки музики чарівні", яку підготували музичні керівники Кудінова О.П. та Герасимова В.В. Протягом всієї розваги звучала музика різних жанрів та стилів: від української народної до рок-н-ролу. Діти старшого дошкільного віку співали, танцювали, а допомагала їм в цьому чарівна Музика.

У закладі дошкільної освіти # 11 пройшла виставка поробок з природного матеріалу, овочів та фруктів "Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата!" Під час художньої діяльності діти отримали позитивні емоції, розвивали свої творчі здібності.

Місячник "Увага! Діти на дорозі" в нашому садочку продовжується веселими та корисними іграми на розвиток вміння орієнтуватися у просторі, швидко рухатися, бути уважними та злагоджено діяти у команді. Ці вміння потрібні всім учасникам дорожнього руху.

Олімпійський тиждень у садочку розпочався з цікавого оздоровчого заняття, яке провела тренер ДЮСШ "Барса" Оксана Бушмельова. Діти уявляли себе мавпочками Йогами та й з радістю виконували вправи, спрямовані на профілактику сколіозу, плоскостопості, загартування та оздоровлення всього організму.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)