На сторінках цього блоку нашого сайту розташовано фотозвіти та репортажі про заходи, які відбулися:

2018-2019 навчальний рік

З 01.07.2019 року ЗДО # 11 "Казка" відчинив свої двері для дошкільнят із садочків # 2, 6, 8, 9, 10 та НВК #6. 
Сьогодні, 5 липня, напередодні свята Івана Купала, з усіма дітками була проведена розвага "Ой, на Івана, ой, на Купала...", під час якої діти дізналися багато нового про народні традиції святкування, а також самі взяли участь у прикрашанні дерева-марени, у стрибках через "вогнище", у створенні купальського віночка, а також зуміли відіграти у Бабусі Ягусі квітку папороті. 
Було весело, креативно, цікаво та яскраво!

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Досліджуємо довкілля за допомогою лупи.

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Спортивна розвага "У пошуках Літа".

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Виготовлення екобраслетів. 
Гра "Хрестики-нолики" з використанням природних матеріалів.

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Гра "Саморобний бадмінтон з повітряними кульками"

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Сьогодні наші діти відвідали загадкові острови мистецтв....та знайшли сховані там скарби.

ХРОНІКА ЛІТА У ЗДО # 11 "КАЗКА".
День Сонця.

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Різнокольоровий боулінг для малюків.

ХРОНІКА ЛІТА. ЗДО # 11 "КАЗКА".
Пісочні картини.

ХРОНІКА ЛІТА У ЗДО # 11 "КАЗКА".
Екскурсія до музею П.Куліша.

ХРОНІКА ЛІТА У ЗДО # 11 "КАЗКА".
Гра "У коло стрибай, цифру називай

Свято до Дня захисту дітей у ЗДО # 11 "Казка" пройшло весело та емоційно.

Наші "Перлинки" із лепбуком працювали, правила безпеки вивчали (вихователь Єпик Л.П.).

 Пишну випічку всі люблять,

Тому пекаря цінують.
В нього руки трудівливі
З борошна він робить диво!

Діти групи "Бджілки" ЗДО # 11 "Казка" на екскурсії у ВПУ # 19.

16 травня 2019 року у ЗДО # 11 "Казка" вихователь Ворушило Наталія Василівна провела відкрите заняття з англійської мови з дітьми старшого дошкільного віку групи "Kalinka". Під час заняття діти показали знання англійської мови, із завзяттям виконували запропоновані завдання.

Сьогодні, 14.05.2019 року, на стадіоні КДЮСШ "Барса", для вихованців закладів дошкільної освіти міста відбулось спортивне свято "Веселі старти". У святі взяли участь 14 команд, у тому числі і команда ЗДО №11 "Казка".  Діти й вболівальники отримали велику кількість позитивних емоцій. Свято закінчилося нагородженням команд грамотами та призами від міського центру "Спорт для всіх"

25.04.2019 року цікаве та розвивальне заняття про жучка сонечко провела вихователь ЗДО # 11 "Казка" Скоп Яна Олександрівна. Діти старшого дошкільного віку з порушеннями зору групи "Бджілки" дізналися багато нового про історію виникнення назви комахи, про її користь, розвиток та життя. А потім діти виготовили чудові аплікації, обмінялися враженнями про свою роботу.

Досвідом роботи з виправлення порушень мовлення ділилась під час відкритого індивідуального заняття вчитель-логопед ЗДО # 11 "Казка" Глущенко Людмила Миколаївна. Працюючи з дитиною старшого дошкільного віку з порушеннями зору , вона використала методи мнемотехніки під час вивчення прислів'я, а також цікаві ігри на розвиток дрібної моторики рук, визначення місця певного звука у слові.

Згідно плану роботи ЗДО # 11 "Казка" 25 квітня 2019 року провела відкрите заняття вчитель -дефектолог (тифлопедагог) Одарченко Людмила Миколаївна.
Під час індивідуального корекційного заняття з дітками молодшого дошкільного віку з порушеннями зору Людмила Миколаївна використала ігротренінг як форму проведення заняття, під час якого розвивала дрібну моторику рук. Виконувати поставлену корекційну мету допомагала така здоров'язбережувальна технологія, як су-джок, а також виготовлені власноруч корекційні ігри.

23 квітня 2019 року на базі ЗДО # 11 "Казка" відбулося чергове заняття міської Школи молодого вихователя. Темою заняття було "Використання логічних блоків Дьєнеша у сенсорно-пізнавальному розвитку дошкільників". У першій частині заняття керівник школи Кондратенко Н.В. розповіла про теоретичні засади даної інноваційної технології. А у другій частині слухачі школи мали змогу практично пограти з блоками, виконати завдання з логіко-математичного розвитку дошкільнят. Провела майстер-клас з використання блоків Дьєнеша вихователь Романенко Світлана Володимирівна, яка зацікавила учасників заняття іграми та завданнями, а потім відповіла на запитання. 
Учасники школи, молоді вихователі закладів дошкільної освіти міста, поповнили знання про інноваційну технологію, яку зможуть ефективно застосовувати у роботі з дітьми.

"На день народження до ляльки Оленки" запросила вихователь групи дітей 5-го року життя з порушеннями зору Кононенко Олена Миколаївна педагогів ЗДО # 11 "Казка" 17 квітня 2019 року. Під час бесіди діти згадували святкування власних днів народження, виготовили з блоків Дьєнеша намисто у подарунок ляльці, вгадували на смак фрукти, вдихали аромати ягідних чаїв, виготовили з тіста різного кольору тістечка, а потім накрили стіл та святкували разом з лялькою.

17.04.2019 року у ЗДО # 11 "Казка" вихователь групи "Колобочки" (молодший дошкільний вік) Клименко Людмила Василівна провела цікаве та змістовне заняття з теми "Весна квітами прекрасна". Малюки робили квіточки з прищіпок, викладали весняні квіти з частин, раділи сонечку, водили весняний хоровод, а потім....намалювали квіточки кульбабки штампиками, стебельця- пальчиками, а травичку- зім'ятим папером. Діти із великим задоволенням виконували всі завдання, отримали емоційне задоволення та прикрасили галявинку намальованими кульбабками.

10.04.2019 року вихователь Налевайко Наталія Борисівна провела відкрите інтегроване заняття з дітьми старшого дошкільного віку з порушеннями зору групи "Краплинки" з теми :"Весна. Весняні квіти". Це була дійсно пізнавальна діяльність дітей з усіх напрямкіа STREAM- освіти! Діти пригадали весняні квіти за допомогою технологію "Логіки світу", ознайомилися з "Червоною книгою України" та знайшли там весняні квіти, які потребують збереження, рахували кількість квітів та викладали за допомогою паличок Кюїзенера. А потім виготовили з викидного матеріалу підсніжники та й досягли одразу дві мети: зберегли живі квіти і прикрасили групу. 
Заняття пізнавальне, творче, діяльнісне, а подані знання такі необхідні нашим малюкам! 
....Біленький підсніжник 
Долоньками грію.
Для нього я холод
Любов'ю зігрію!

10 квітня 2019 року у ЗДО # 11 "Казка" відбулося відкрите цікаве пізнавальне заняття, проведене Буяновою Оленою Іванівною з дітьми 4-го року життя з порушеннями зору групи "Перлинки" з теми "Повітряні кульки для Ведмедика". Олена Іванівна мотивувала малят до пізнання тим, що кульки для Ведмедика лопнули і тепер незрозуміло які вони були: великі чи маленькі, яку мали форму. А Ведмедик так хоче з ними погратися. Вихователь залучила до пізнання дотиковий аналізатор, ставила питання, на які діти мали змогу відповісти по-різному, висували припущення. Вони викладали кульки з мотузочок, діставали м'ячики з мішечка, складали їх у відерця за певним кольором.....А потім малята штампиками намалювали повітряні кульки певного кольору та подарували Ведмедику. І які ж вони були щасливі, коли знайшли справжні повітряні кульки та змогли ними погратися)))) 
Заняття пройшло цікаво, змістовно, діти та присутні педагоги отримали позитивний емоційний заряд на весь день!

Свою професійну майстерність сьогодні, 04.04.2019 року, демонструвала вихователь Булітко Лариса Володимирівна. Вона провела відкрите заняття з одного з напрямків STREAM-освіти. Діти старшого дошкільного віку з порушеннями зору пригадали весняні квіти, наголосили на необхідності їх берегти, розвивали творчу уяву та мовлення під час визначення кольорів квітів, які "зашифровані" у віршах, ліпили троянди та прикрашали ними імпровізовану клумбу, яка розташована на площі нашого міста. Крім завдань образотворчості, на занятті була приділена увага вихованню почуттів любові до рідного міста Шостка, бажанню берегти та примножувати його красу.

Робота творчої педагогічної майстерні триває! 
Сьогодні, 04.04.2019 року у ЗДО # 11 "Казка" провела відкрите заняття із зображувальної діяльності вихователь Єпик Людмила Петрівна. Діти молодшої групи з порушеннями зору із непідробною цікавістю зустрічали сумну Каляку-маляку, висували припущення як же її можна розважити, самі спробували створити з води та фарби плямки різного кольору, а потім зробили для сумної гості друзів та подружок, а вона всміхнулася всім та подякувала малят))) 
Заняття було сучасне та професійне! Всі присутні набули нового досвіду та отримали емоційне задоволення від безпосередньості малят та майстерності вихователя.

Сьогодні, 03.04.2019 року, в рамках проведення методичної педагогічної майстерні провели відкриті заняття музичні керівники ЗДО # 11 "Казка", адже розвиток музичних здібностей дошкільників- один зі складників гармонійного розвитку особистості людини. 
З дітьми раннього віку провела музичне заняття з теми "Сонечко мале літало, у садочок завітало" Герасимова Валерія Валеріївна. Діти вчили жучка сонечко гратися, слухати музику, співати та танцювати. А ще вони із задоволенням дмухали на кульбабку та грали на дзвіночках.
З дітьми групи дітей 4-го року життя з порушеннями зору провела музичне заняття "Півник на гостинах у малят" Кудінова Олена Петрівна. Діти із задоволенням ходили за Півником, слухали музичний твір про нього, співали для нього пісні та разом з ним грали у веселу гру "Півник і курчата". 
Заняття проведені професійно, творчо, сучасно!

Сьогодні, 1 квітня, у закладі дошкільної освіти #11 "Казка" відбулася традиційна спортивно-музична розвага до Дня сміху та гумору "Хто здоровий, той сміється,- хай йому усе вдається!" Вихователь з фізичної культури Осипенко О.А. провела з дітьми веселі естафети, а між ними діти танцювали сучасні танці, підготовлені музичними керівниками Кудіновою О.П. та Герасимовою В.В. 
Було весело, спортивно, сучасно!

День бантика у ЗДО # 11 "Казка", присвячений Дню сміху та гумору, пройшов креативно та весело!

ТВОРЧА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ "STREAM-освіта", або Стежинки у Всесвіт". Естафету у творчій майстерні підхопила вихователь Вовкотеча Римма Володимирівна, яка провела інтегроване заняття "Пізнаємо таємниці космосу", під час якого діти старшого дошкільного віку з порушеннями зору створювали ракету з паличок Кюїзенера, викладали сузір'я, милувалися Землею з космосу, міркували про її кольори, а потім створювали фотозвіт про свою подорож та ділилися враженнями про побачене. Було цікаво, креативно, професійно!

На виконання плану роботи закладу дошкільної освіти # 11 "Казка" 27.03.2019 року розпочала роботу творча педагогічна майстерня щодо впровадження альтернативної програми формування інженерного мислення "STREAM -освіта, або Стежинки у Всесвіт". Першою провела інтегроване заняття з малюками групи "Колобочки" з теми "Квіти, квіти, прокидайтесь, із сонечком привітайтесь" вихователь Клюєва Олена Миколаївна. Діти пізнавали нове, досліджували та допомагали метелику знайти квіти та прикрасити Весну, виконували цікаві завдання, отримали справжню насолоду від спільної діяльності та пішли на прогулянку милуватися весною та продовжувати пізнавати оточуючий світ.

Навесні все оживає, пробуджується природа... Діти закладу дошкільної освіти №11 "Казка" завзято попрацювали на міні-городах. Тепер можуть споживати вітаміни.

У рамках фестивалю інноваційних занять заняття з логіко-математичного розвитку дітей з порушеннями зору з використанням логічних блоків Д'єнеша провела вихователь Романенко Світлана Володимирівна. Дітям було цікаво погратися з блоками, а присутнім педагогам побачити, як можна використати їх для розвитку дошкільників.

Використання інноваційної технології "lego-конструювання" у корекційній роботі з дітьми, які мають порушення зору, показала вчитель-дефектолог ЗДО # 11 "Казка" Виноградова Світлана Валеріївна в рамках проведення Фестивалю інноваційних занять. Заняття "Лісова пташина школа тітоньки Сови" (старший дошкільний вік) пройшло цікаво, пізнавально, активно, ефективно та інноваційно))

На виконання плану взаємодії у роботі ЗДО #11 та ЗОШ #5 17 січня 2019 року на базі ЗДО #11 "Казка" відбувся майстер-клас, який провели вчителі початкових класів ЗОШ #5. Під керівництвом Самусь Наталії Миколаївни, вчителі розказали та показали методи роботи, які вони використовують у роботі з першочками відповідно до Концепції Нової української школи. Педагогічний колектив нашого закладу щиро вдячний колективу вчителів та Наталії Миколаївні особисто за змістовну, цікаву, плідну, творчу та дуже корисну роботу!

Веселимося, співаємо, граємо, щедруємо та засіваємо!

 

 

 

Зимові прогулянки: веселі та неповторні)))

 

19 грудня 2018 року до дітей закладу дошкільної освіти #11 "Казка" завітав Миколай та приніс дітям подарунки, а натомість послухав вірші та подивився які вони спритні, швидкі та вправні.

Вихователі групи дітей з порушеннями зору ЗДО #11 "Казка" Булітко Лариса Володимирівна та Скоп Яна Олександрівна посіли 1 місце у міському конкурсі на краще розвивальне середовище групової кімнати закладів дошкільної освіти. 
Щиро вітаємо з перемогою!

21.11.2018 року, відбулося засідання міської школи молодого вихователя. Темою зустрічі були "Сучасні підходи до проведення заняття з фізкультури". Для присутніх молодих педагогів заняття з фізкультури з використанням інноваційних технологій (фітболів, асан йоги, психогімнастики) провела вихователь з фізичної культури ЗДО #11 Осипенко О.А. 
У теоретичній частині засідання керівником школи Кондратенко Н.В. надані рекомендації щодо проведення занять на свіжому повітрі, нетрадиційні форми проведення фізкультурних занять.

15 листопада в ЗДО №11КАЗКА- в рамках акції до міжнародного дня толерантності (16 листопада),відбувся семінар практичного психолога під назвою: «Толерантність починається з тебе».

Завданням семінару було:

-оновити знання про саме поняття «Толерантність», пригадати диференціальні ознакитолерантої та нетолерантної людини, ознайомитися з історією виникнення даної акції.

- навчитися сприймати   позиції інших людей, незалежно від особистих поглядів.

- навчитися давати гідну відповідь нетолерантному співрозмовнику.

-оцінити рівень показників особистої толерантності.

Всі вправи були направлені на розвиток відчуття приналежності до групи,

 

відчуття єдності та створення позитивного, терпимого відношення один до одного незалежно від обставин.

Сьогодні заклад дошкільної освіти #11 "Казка" відсвяткував свій 40-річний ювілей!! Під час святкового концерту нас привітали керуюча справами виконкому Кравченко О.М., начальник управління освіти Сергейко Н. О., голова міської організації профспілки працівників освіти Нікітіна І.О., депутат міської ради Калиновський В.Г., заступник директора ЗОШ #5 Самусь Н.М., колишня завідувач дошкільним закладом Грищенко Г.С., вихователь Демченко А.М. ,також багато-багато наших працівників, які вклали душу і серце у спільну справу виховання дошкільників. Від батьківської громади словом та піснею колектив закладу привітав Генадій Філон.

До 40-річчя закладу дошкільної освіти #11 "Казка" у холі представлена виставка творчих робіт наших працівників та батькіа вихованців. Там є роботи з бісеру, намальовані картини, аплікації, в'язані речі, вирощені власними руками квіти...
На другому поверсі організована виставка картин, вишитих хрестиком. Автором творів мистецтва є старша медична сестра Кондратенко Уляна Андріївна. 
Гості та працівники садочка високо оцінили майстерність та красу картин, а також всіх творчих робіт. Дякуємо всім учасникам виставок!
Талантами розквітає наш дитячий садочок!

Ось і пройшли осінні свята....
Вони залишаться у спогадах дітей та дорослих піснями і танцями, іграми та веселим шоу "Осінь має талант". А діти наші справді талановиті та артистичні...ось погляньте)))

До Дня захисника України, Дня українського козацтва у закладі дошкільної освіти #11 "Казка" з дітьми старшого дошкільного віку проведена спортивна розвага "Ми роду козацького діти", яку підготувала вихователь з фізичної культури Осипенко О.А. В іграх-естафетах маленькі козачата "переправлялися" через Дніпро, їздили верхи, визволяли друзів з полону, вправлялися у спритності та швидкості, вчилися діяти у команді, підтримувати і допомагати один одному.

До Міжнародного дня музики у закладі дошкільної освіти # 11 традиційно пройшла розвага "Звуки музики чарівні", яку підготували музичні керівники Кудінова О.П. та Герасимова В.В. Протягом всієї розваги звучала музика різних жанрів та стилів: від української народної до рок-н-ролу. Діти старшого дошкільного віку співали, танцювали, а допомагала їм в цьому чарівна Музика.

У закладі дошкільної освіти # 11 пройшла виставка поробок з природного матеріалу, овочів та фруктів "Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата!" Під час художньої діяльності діти отримали позитивні емоції, розвивали свої творчі здібності.

Місячник "Увага! Діти на дорозі" в нашому садочку продовжується веселими та корисними іграми на розвиток вміння орієнтуватися у просторі, швидко рухатися, бути уважними та злагоджено діяти у команді. Ці вміння потрібні всім учасникам дорожнього руху.

Олімпійський тиждень у садочку розпочався з цікавого оздоровчого заняття, яке провела тренер ДЮСШ "Барса" Оксана Бушмельова. Діти уявляли себе мавпочками Йогами та й з радістю виконували вправи, спрямовані на профілактику сколіозу, плоскостопості, загартування та оздоровлення всього організму.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)