2013-2014 навчальний рік

29.05.2014 року відбулося підсумкове засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті наступні питання:

Підсумки навчально-виховної роботи за 2013-2014 н.р. Підготовка до оздоровчого періоду, нового навчального року

-Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради

-  Про стан соціально-психологічної та емоційно-вольової готовності старших дошкільників до навчання в школі та завдання щодо усунення недоліків у виховній роботі.

-  Про результати педагогічної діагностики щодо засвоєння дітьми змісту Програми та завдання щодо вдосконалення освітньої  роботи в літній період.

-   Про виконання творчих планів роботи гуртків за інтересами

-  Про виконання Плану свят та розваг музично –естетичного та спортивного спрямування

-  Про рівень корекційної та лікувально –відновлювальної роботи з дітьми, які мають вади зору

-  Про рівень логопедичної допомоги дітям –логопатам

- Схвалення узагальненого досвіду роботи вчителя-дефектолога Безкоровайної Л.М. з теми «Діагностичне обстеження як передумова застосування диференційованого підходу в корекційній роботі»

-  Обговорення та затвердження плану роботи ДНЗ на літній період.

-Про заходи по підготовці до нового навчального року.

24.04.2014 року  був проведений семінар у вигляді «круглого столу» з питань роботи над самоосвітою педагогів.

 Творчі звіти були цікаві, змістовні.

17.04.2014 року вихователем з фізичної культури Осипенко О.А. проведена консультація з теми «Спортивні прогулянки: весело, цікаво, корисно».

20.03.2014 року відбулося засідання педагогічної ради дошкільного закладу, на якому розглядалися наступні питання:

Про ефективність використання методів предметно-практичної діяльності для формування творчої особистості кожного дошкільника

- Про результати вивчення продуктів дитячої діяльності (малюнки, аплікації, вироби з пластиліну, природного матеріалу тощо);

- Про використання новітніх методів ознайомлення дітей з сучасними професіями (з досвіду роботи, банк ідей);

-  Психологічні засади та особливості взаємодії «дорослий-дитина» для формування життєво компетентної та творчо активної особистості;

- Практичні поради щодо організації предметно-практичної діяльності дітей.

Всі педагоги закладу обмінялися досвідом щодо використання методів предметно практичної діяльності.

13.03.2014 року вихователем-методистом Кондратенко Н.В. проведена консультація для педагогів з теми «Грамота для дошкільнят: організація навчального процесу».

25.02.2014 року вихователі групи дітей 5-го року життя «Колобочки» Клюєва О.М. та Клименко Л.В. провели  родинне свято «Мій татусь-найкращий!», під час якого батьки разом з дітьми активно співпрацювали, діяли, гралися та змагалися. Емоційний настрій всіх присутніх дуже гарний!

12.02.2014 року вихователями спеціальної групи дітей 4-го року життя Романенко С.В. та Хроменковою Т.В. були проведені батьківські збори на тему «Сенсорне виховання дітей молодшого дошкільного віку з порушеннями зору».

07.02.2014 року на базі дошкільного закладу №11 відбувся міський семінар практичних психологів  на тему «Профілактика емоційних порушень», під час якого практичний психолог Венніченко О.І. провела корекційне заняття, вихователь-методист Кондратенко Н.В. презентувала методи роботи у сенсорній кімнаті з теми семінару, а також були заслухані теоретичні виступи з досвіду роботи психологів.

05.02.2014 року  на базі спеціальної групи дітей 5-го року життя «Краплинки-веселинки» були проведені батьківські збори на тему «Розвиток дітей засобами ейдетики вдома».

22.01.2014 року відбулися батьківські збори у групі дітей 4-го року життя «Грайлики» (вихователі Налевайко Н.Б., Хроміна Т.А.) на тему «Значення сенсорного виховання для розвитку дитини молодшого дошкільного віку».

16.01.2014 року вихователь групи дітей раннього віку «Ромашки» Скоп Я.О. провела батьківські збори у виглядів «круглого столу» на тему «Чи добре батьки знають своїх дітей».

18.12.13 року на базі спеціальної групи дітей 7-го року життя «Перлинки»  (вихователі Єпик Л.П., Буянова О.І., вчитель-дефектолог Одарченко Л.М.) були проведені батьківські збори на тему «Готовність дитини до школи: результати, проблеми».

17 грудня 2013 року відбулася презентація макетів, корекційних ігор  та посібників, виготовлених педагогами дошкільного закладу власноруч.

Мета:

  • поповнити розвивальний освітній простір груп сучасними ігровими та пізнавальними макетами;
  •   удосконалити корекційну роботу у спеціальних групах для дітей з порушеннями зору за допомогою виготовлених корекційних ігор, поліфункціональних посібників;
  • підвищити якість проведення роботи з музичного,фізичного та психічного розвитку дошкільників.

11.12.2013 року були проведені батьківські збори у групі дітей 6-го року життя «Сонечко» (вихователі Кононенко О.М., Павлік Н.В.) на тему «Емоції та поведінка дитини».

19.11.2013 року відбулися батьківські збори у спеціальній групі дітей 6-го  року життя «Бджілки» (вихователі Демченко А.М., Булітко Л.В., вчитель-дефектолог Безкоровайна Л.М.) на тему «Особливості зорового сприйняття дітей з порушеннями зору» (семінар-практикум з батьками).

08.11.2013 року відбулося святкування 35-ї річниці з дня створення дошкільного закладу. Педагоги закладу разом з дітьми підготували святковий концерт. На святкування були запрошені колишні  працівники закладу, заступник начальника управління освіти Волошко Л.О., голова МО профспілки працівників освіти Нікітіна І.О., батьки вихованців, працівники дошкільної установи.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)