2015-2016 навчальний рік

23.08.2016 року  у музичній залі дошкільного закладу  відбулося урочисте свято, присвячене 25-й річниці  Незалежності України. Діти з усіх садочків брали активну участь у іграх, співали пісень, танцювали, прославляли рідну землю. На свято  завітали Котигорошко та Калина, саме для них діти виконували завдання, допомагали. 

17.08.2016 року силами музичних керівників Кудінової О.П., Герасимової В.В. та за участі вихователів Єпик Л.П., Троєкурової А.С. та Скоп Я.О.  у дошкільному закладі була проведена лялькова вистава  за мотивами української народної казки  «Соломяний бичок». Діти із задоволенням переглядали події казки, активно підтримували  її героїв.   Проведення  різних видів театрів  на народознавчому матеріалі дозволяє педагогам вирішувати завдання патріотичного виховання.

   Протягом серпня діти з різних дошкільних закладів міста оздоровлюються у нашій гостинній «Казці». Колектив закладу щиро бажає їм зміцніти, бути здоровими та дужими протягом всього наступного року . Для цього у дитячому садку створені всі умови: гарні, сонячні групові кімнати, смачне харчування, прогулянки та здоровий сон. Також плануються цікаві розваги. Запрошуємо всіх діток до нашої «КАЗКИ»!!!

 На виконання наказу управління освіти Шосткинської міської ради від 20.05.2016 року № 135-ОД «Про організацію роботи дошкільних навчальних закладів в літній період 2016 року» та з  метою забезпечення навчально-виховного процесу  згідно ст.34 Кодексу Законів про працю України

01 серпня 2016 року  наш дошкільний заклад відчинив двері для дошкільнят з дитячих садків №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, НВК №9 та 6.

  У перший день дітей та їхніх батьків зустрічала Казкова Фея (музичний керівник Герасимова В.В.), яка щиро запрошувала до «Казки», а також розповідала як знайти потрібну групу. Діти із захватом  йшли до садочка, а батьки були вдячні за допомогу та гостинність.      

01.06.2016 року на спортивному майданчику дошкільного закладу вихователем з фізичної культури Осипенко О.А. було проведено свято до Дня захисту дітей. У заході взяли участь діти всіх вікових груп, всі активно брали участь у іграх, естафетах, а також із задоволенням танцювали.

   Після свята діти мали змогу малювати на асфальті, пускати мильні бульбашки.

27.05.2016 року у дошкільному закладі відбулося випускне свято  для дітей спеціальної групи 7-го року життя з порушеннями зору. Діти співали, танцювали, а також отримали подарунки та слова вітання від працівників закладу та батьків.

У добру путь, наші випускники!

Хай на життєвому шляху вам тільки щастить!

04.05.2016 року, одразу після свята Великодня, музичними керівниками Герасимовою В.В. та Кудіновою О.П. за активної участі молодих спеціалістів дошкільного закладу до уваги дітей була підготовлена та проведена «Великодня казка». Діти із задоволенням спостерігали за сюжетом   вистави, а також стали її активними учасниками: грали у Великодні ігри, співали та танцювали.

28.04.2016 року  музичний керівник Герасимова В.В. провела відкрите музичне заняття з групою дітей 6-го року життя «Колосочки». Цікавою для дітей та присутніх вихователів був вид  музичного заняття - домінантне (музично-рухлива діяльність). Діти розучували український танок –гопак, закріплювали рухи танців, які готують до випускного вечора - польки та  вальсу, а також познайомилися з грецьким танцем – сертаки.

28.04.2016 року вихователь спеціальної групи дітей 6-го року життя «Дзвіночки» Кононенко О.М. провела відкрите заняття  у вигляді бліц-гри з валеології з теми «Що? Де? Коли?».  Форма проведення та завдання від казкових героїв були цікавими для дітей. Діти показали гарні знання з валеології та за це отримали фішки-нагороди. 

27.04.2016 року вчитель-логопед Глущенко Л.М. провела підгрупове логопедичне заняття з дітьми спеціальної групи дітей 5-го року життя «Перлинки» у сенсорній кімнаті. Протягом заняття діти робили артикуляційні вправи, грали у мовленнєві ігри. 

27.04.2016 року провела відкрите заняття у пошуково-дослідницькій лабораторії вихователь групи дітей 5-го року життя «Сонечко» Павлік Н.В. Тема заняття  (пізнання  властивостей деревини) зацікавила дітей. Вони із задоволенням виконували всі поставлені завдання, висували припущення та знаходили рішення. 

22.04.2016 року, вже традиційно відбулося спортивне свято «Мама, тато, я- спортивна та дружна сімя!».   У ході  заходу  змагалися чотири родини з групи дітей 6-го року життя  «Колосочки», з ними були організовані спортивні  естафети, а з вболівальниками - ігри. Цікавими та патріотичними були привітання та девізи команд, а також  музичний супровід всіх змагань.

20.04.2016 року у рамках колективного перегляду відкритих форм організованої діяльності з дітьми, вихователь групи дітей 5-го року життя  «Метелики» Петрусенко Н.Г. провела заняття у пошуково-дослідницькій лабораторії з теми «Досліджуємо тканину». Під час заняття діти дізналися про властивості та види тканин, спробували її фарбувати природними барвниками, а також виготовили із тканини гарну квітку на згадку про проведене заняття.

20.04.2016 року вихователь групи дітей 4-го року життя «Колобочки» Клименко Л.В. провела відкрите заняття з валеології з теми «Про зубки все знаємо, добре їх доглядаємо». Протягом заняття вихователь використала багато художнього слова, активізувала пізнавальну діяльність дітей через використання практичних методів та прийомів.

Наприкінці заняття діти подивилися мультфільм про лікаря -стоматолога, пригадали правила догляду за зубками.

13.04.2016 року  вихователь спеціальної групи дітей 5-го року життя «Перлинки» Буянова О.І. провела відкрите заняття  з валеології з теми «Як здоровя берегти». Протягом заняття діти розповідали Колобку для чого їм потрібні очі, носик, ротик та вушка, а також як їх берегти. Діти були активними, виконували всі завдання: пробували на смак корисні продукти, нюхали гарні запахи, слухали різні звуки природи, ходили із відкритими та закритими очима.

   Заняття було цікавим та корисним для дітей, а педагоги  мали змогу побачити та у подальшому використовувати інноваційні та ефективні методи та прийоми.

05.04.2016 року вчитель-дефектолог спеціальної групи дітей 7-го року життя «Краплинки» Виноградова С.В. провела індивідуальне корекційне заняття у сенсорній кімнаті з теми «Бережи час, бо він минає, а не вертає». Під час заняття було задіяне майже все обладнання сенсорної кімнати, діти дізналися багато цікавого та нового про види годинників, пригадали поняття «рік», «місяць», «пора року» тощо. У підсумковій частині заняття діти перерахували що їм сподобалось робити, а також визначили які знання їм потрібні у житті.

05.04.2016 року  вихователь групи дітей 4-го року життя «Колобочки» Клюєва О.М. провела для колег-педагогів відкрите заняття  з валеології на тему «Допоможемо Петрику стати охайним». Діти  подорожували країною чистоти, побували у гостях у Мийдодіра, навчили Петрика правил особистої гігієни. Наприкінці заняття дошкільнята пригадали, що цікавого та нового дізналися на занятті.

01.04.2016 року у спортивній залі дошкільного закладу відбулося музично-спортивне свято, присвячене Дню сміху та гумору, яке підготували та провели вихователь з фізичної культури Осипенко О.А., музичні керівники Кудінова О.П. та Герасимова В.В. Діти із задоволенням брали участь у естафетах, виконували танці та пісні, грали у ігри, адже з ними разом веселилися та гралися клоуни Веселкин (Буянова О.І.) та Кнопка (Герасимова В.В.). Слід відмітити, що у цей день був організований День бантика, що також посприяло створенню веселого настрою у всіх дітей садочка.

30.03.2016 року  вихователями груп дітей 6-го року життя «Грайлики» Хроміною Т.А. та Троєкуровою А.С. було проведено спортивне свято «Граємо разом з батьками». Діти змагалися, з ними були проведені цікаві естафети, а потім змагалися батьки, а діти активно вболівали та підводили підсумки змагань. Перемогли всі учасники свята, адже саме  спілкування та сумісна діяльність батьків та дітей  є дуже корисною та цікавою!

30.03.2016 року музичний керівник Кудінова О.П. запросила педагогів закладу на відкрите музичне заняття, яке провела з дітьми спеціальної групи дітей 6-го року життя «Дзвіночки» (присутній вихователь Кононенко О.М.) з теми «Музична країна запрошує на гостини». Олена Петрівна зуміла зацікавити та активізувати дітей до слухання музики, розучування нової пісні, закріплення знань раніше вивчених пісень, танцю, музично-ритмічної вправи. Наприкінці заняття діти отримали у подарунок  емблеми та розповіли  що їм сподобалося та  що нового дізналися на занятті.

22.03.2016 року   вихователь  групи дітей 6-го року життя  «Грайлики»  Хроміна Т.А. провела відкрите заняття  з валеології для  педагогів дошкільного закладу з теми  «Корисні звички для нашого здоровя». Діти пригадали, що потрібно робити, щоб бути здоровими, пограли у такі ігри, як «Відбери корисні продукти харчування», «Склади колаж з овочів та фруктів». Заняття було цікаве та пізнавальне для дітей.

17.03.2016 року відбулося родинне свято з теми «Креативна ми сімя: мама, тато, я!», підготовлене та проведене вихователями спеціальної групи дітей 6-го року життя «Дзвіночки» Романенко С.В. та Кононенко О.М. Весь захід пройшов у затишному, сімейному колі. Кожна родина мала змогу презентувати свої хобі, розповісти про членів сімї.. Діти із задоволенням брали участь у іграх та естафетах, показували власні таланти та здібності. Наприкінці свята діти та батьки виготовили власноруч поробки та зробили експозицію виставки.

 Такі свята зближують дітей, батьків та педагогів.

   Напередодні  8 Березня  у дошкільному закладі відбулися святкові ранки для дітей,   їхніх матусь та бабусь. Діти із задоволенням вітали своїх рідних зі святом, дарували пісні, танці, ігри, подарунки. 

15.02.106 року у музичній залі дошкільного закладу відбулася розвага «Святкуємо радо ми стрітення Зими й Весни» (підготували: музичні керівники Кудінова О.П., Герасимова В.В.). Діти старшого дошкільного віку співали пісні про зиму та весну, танцювали, грали, змагалися.

   У цей же день було організовано катання на поні, що теж дуже сподобалося дітям!

11.02.2016 року  вихователі групи дітей 5-го року життя «Метелики» Петрусенко Н.Г. та  Коломіна К.О. провели родинне свято з теми «Я люблю Україну».Діти та батьки брали активну участь у конкурсах та вікторині. Всі отримали заряд позитивної енергії та задоволення.

09.02.2016 року у «дослідницькій лабораторії» дошкільного закладу вихователь спеціальної групи дітей 6-го року життя «Дзвіночки» Романенко С.В. провела цікаву «Подорож до Королеви пензликів», під час якої діти мали змогу дізнатися та перевірити власною дослідницькою  діяльністю про вміння фарб змішуватися та утворювати нові кольори, «впіймати» веселку, зробити її самим… Дітям заняття сподобалось, вони отримали нові знання, підвищили свою пізнавальну активність. 

Адміністрація  дошкільного закладу щиро вітає  всіх працівників, дітей та батьків  з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо миру, злагоди, здоров’я та успіхів у всіх справах!!!

Протягом 22-25 грудня 2015 року відбулися новорічні свята у всіх групах дошкільного закладу. Діти співали, танцювали, перетворювались у казкових героїв…Разом з Дідом Морозом та гостями свята  грали у ігри, водили хороводи. Всі були задоволені, адже наприкінці свята отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та найкращі побажання до Нового року.

    У грудні 2015 року  проведена акція  на сучасне оздоблення  старих ялинкових кульок. «Нове життя» та сучасний вигляд подарували ялинковим прикрасам батьки наших вихованців.

   Колектив дошкільного закладу щиро дякує всім небайдужим та творчим батькам! Завдяки вам наша ялинка - найкраща!!!

 Від всього колективу дошкільного закладу щиро вітаємо всіх  відвідувачів сайту з Днем Святого Миколая і бажаємо, щоб він приніс мир та добробут у кожну вашу оселю!

18 грудня 2015 року  у дошкільному закладі відбулося музично-літературне свято «Святий  Миколай, до діток   завітай!», під час якого діти старшого дошкільного віку  розповідали вірші для Святого Миколая, виконували танці та співали пісні. На початку дійства  ведуча- вихователь Налевайко Н.Б.- розповіла про історію виникнення свята, про традиції його святкування. Діти отримали не тільки заряд позитиву від улюбленого святого Миколая, якому подобалися всі вірші, які розповідали діти, а і солодкі подарунки.

   Святий Миколай подарував солодощі всім дітям дошкільного закладу, адже кожна дитина чекала його у своїй групі.

10 грудня 2015 року  у спеціальній групі дітей 4-го року життя «Бджілки» відбулося родинне свято з теми «У гості казка завітала». Ведучою заходу була вчитель-дефектолог Безкоровайна Л.М.  До участі у заході були залучені батьки  вихованців та вихователь Скоп Я.О., які показали дітям театралізовану виставу по казці «Теремок». Діти також не залишилися пасивними глядачами: вони грали разом з батьками, були радісними та щасливими! 

10 грудня 2015 року в рамках Декадника педагогічних інновацій педагогів, що атестуються, вихователь Булітко Л.В. провела з дітьми спеціальної групи 4-го року життя «Бджілки» інтегроване проектне заняття. Вихователь зуміла зацікавити дітей, використала дослідницьку, предметно-практичну та ігрову діяльність для досягнення поставленої мети заняття.

03.12.2015 року вихователями групи дітей 4-го року життя «Колобочки» Клименко Л.В. та Клюєвою О.М. було проведено родинне свято з теми «Ми з вами, ви з намиРазом-дружна сімя!» Під час свята батьки розповідали про своїх дітей, разом з дітьми грами, танцювали. Вихователі провели бліц-опитування, під час якого з’ясували хто які книжки читає дітям, хто з дітей що любить куштувати, у які ігри грають разом з батьками. Наприкінці свята дітей прийняли до групи і вручили їм медальйони  з назвою групи -«Колобочки».

На початку листопада 2015 року згідно плану проведення свят та розваг музично-естетичного циклу у закладі відбулися осінні свята. Діти співали пісні, танцювали таночки, робили інсценівки, грали з Осінню. Батьки мали змогу взяти участь у проведенні свята або активно підтримувати своїх талановитих дітей оплесками.

29.10.2015 року  для батьків вихованців був проведений День відкритих дверей з теми «Математична скарбничка». Батьки мали змогу відвідати заняття та інші заходи  з логіко-математичного розвитку дошкільників.

З 15 по 25 жовтня 2015 року  колектив та діти дошкільного закладу взяли участь у міському етапі обласного фестивалю «Гармонія руху». З дітьми була проведена цікава спортивна розвага «Як козаки з мушкетерами змагалися», а також багато різноманітних заходів для підвищення рухової активності дошкільників.

Згідно плану свят та розваг 07.10.2015 року було проведено Свято Музики, під час якого  діти  мали змогу познайомитися з різними жанрами музики. Під час перегляду інсценівки діти пересвідчилися, що за допомогою музики можна покращити емоційний стан людини.

У вересні 2015 року відповідно до листів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 30.06.2015 № 559 "Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2015 році" та Комітету з фізичного виховання та спорту Сумського обласного відділення (філії) від 01.09.2015 №290 з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров'я, залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва рекомендуємо у дошкільному закладі були організовані  олімпійські заняття з фізичної культури. Заходи відбулися із запрошенням  кандидатів у майстри спорту Скрипки Владислава, Харченка Дмитра, Макухи Данила, неодноразових чемпіонів України та Сумської області, які входять до резерву юнацької збірної команди України зі стрибків на акробатичній доріжці.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)