2014-2015 навчальний рік

Адміністрація дошкільного закладу щиро вдячна всьому колективу за плідну, творчу та добросовісну працю протягом навчального року! Щиро бажаємо і надалі залишатися такими ж  працездатними, відповідальними та креативними, а також бути здоровими, жити у мирі та злагоді як у своїх родинах, так і в Україні!!!

28.05.2015 року відбулося засідання підсумкової педагогічної ради, на якому були заслухані звіти про підготовку дітей до школи, результати моніторингу рівнів засвоєння програми «Я у Світі» у новій редакції.

   «Вузькі» спеціалісти  звітували про проведення корекційної роботи та її результативність, а також результати роботи з музичного та фізичного розвитку дошкільників протягом 2014-2015 навчального року.

    Керівники гуртків розповіли про виконання завдань, визначених у програмах проведення гурткових занять, а також про досягнення дітей, розвиток їхніх творчих здібностей.

16.04.2015 року проведена консультація  для  всіх педагогів «Формування комунікативної компетенції дошкільнят: методи інтерактивної взаємодії», а також консультація для вчителів-дефектологів з теми «Сучасні вимоги до оформлення документації для вступу дитини з вадами зору до спеціальної групи на обласну ПМПК». Також у цей день відбувся звіт педагогів з теми самоосвіти, над якою працювали протягом року.

21.03.2015 року  відбувся семінар з безпеки життєдіяльності учасників  навчально-виховного процесу. Найбільш повно були розкриті теми  щодо навчання дітей поведінці на вулиці, коли дитина одна вдома.

Розроблені рекомендації для батьків.

19.03.2015 року у дошкільному закладі відбулося  засідання педагогічної ради з теми «Про результативність роботи з виховання патріотизму як основи формування сучасного громадянина країни».

   Завідувач ДНЗ №11 Козлова Т.Г. проінформувала присутніх про результати тематичного вивчення щодо використання сучасних форм і методів роботи з дітьми дошкільного віку по вихованню у них патріотичних почуттів.

   Педагоги активно ділилися досвідом патріотичного виховання дошкільнят: формування у них знань про рідний край, про традиції та обряди українського народу, про виховання любові до рідних та близьких людей, малої Батьківщини тощо.

18.02.2015 року на базі дошкільного закладу відбувся   міський семінар для завідувачів та вихователів –методистів  з теми  «Організація роботи з патріотичного виховання дошкільників».

Під час  проведення семінару було проведено 6 занять: «Віночок вити, рідний край любити»(4-й р.ж.) - вихователь Павлік Н.В.; «Наш гостинний дитсадок» (4-й р.ж.)-вихователь Скоп Я.О.; «На гостини до бабусі і дідуся» (спец.група дітей 4-го р.ж.)- вихователь  Єпик Л.П.; «Як їсте ви паляниці, калачі смачні їсте, не забудьте уклониться   хліборобові за те» ( 5-й р.ж.)- вихователь Чередніченко Н.А.; «Багато різних Я, а разом- Україна» ( спец. 6-й р.ж.)- вихователь  Налевайко Н.Б.; «Наша армія щодня спокій  наш оберіга» ( 6-й р.ж.)- вихователь Клименко Л.В.

    По закінченні занять для учасників семінару була показана спортивно- музична розвага  «Будемо разом грати,  країнами світу подорожувати», спец.7-й р.ж., Осипенко О.А., вихователь   з фізичної культури;  Кудінова О.П., Герасимова В.В., музичні  керівники.

     Високу оцінку отримали підготовлені педагогами закладу освітні проекти роботи з дітьми патріотичного спрямування, а також презентація досвіду роботи щодо використання сучасних та ефективних засобів патріотичного виховання дошкільників:

-         Організація методичної роботи у системі патріотичного виховання  

     дошкільників. Кондратенко Н.В., вихователь-методист

-         Використання проектної технології для вирішення завдань патріотичного виховання дошкільників. Булітко Л.В., вихователь

-         Корекційні ігри як засіб виховання патріотичних почуттів у старших дошкільників з порушеннями зору. Виноградова С.В.,

     вчитель-дефектолог (тифлопедагог)

-         Використання малих форм народного фольклору  як засобу формування почуття патріотизму  у дітей з вадами мовлення. Глущенко Л.М., вчитель-логопед.

-         Патріотичне виховання засобами музичного розвитку.

     Кудінова О.П., музичний керівник.

-         Шляхи використання засобів фізичного розвитку для формування  громадянина-патріота.Осипенко О.А., вихователь з фізичної культури.

26.01.2015 року в рамках міського фестивалю «Моє краще заняття» вихователь спеціальної групи дітей з порушеннями зору 6-го року життя Налевайко Н.Б. провела інтегроване заняття  пізнавального спрямування з теми «Багато різних я, а разом-Україна».

   Члени журі відмітили високий професіоналізм проведення, насиченість цікавими методами роботи, а також  використанням інноваційних технологій  з метою активізації пізнавальної діяльності дітей.

 Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим всіх відвідувачів сайту!!!

З 23.12. по 26.12.2014 року згідно складеного графіку у дошкільному закладі відбулися святкові Новорічні ранки для дітей всіх вікових груп.

З 15.12. по 19.12.2014 року «вузькі» спеціалісти (музичні керівники, вчителі-дефектологи, вчитель-логопед, практичний психолог, вихователь з фізичної культури) та вихователі, що працюють у спеціальних групах для дітей з порушеннями зору представили дидактичні ігри та посібники, спрямовані на вирішення завдань корекційної роботи. Загальна кількість презентованих ігор- 14, з них 9 (64%)- авторські, 5 (36%)- виготовлені педагогами за зразком. 

11.12.2014 року відбулася консультація  для всіх педагогів  з теми «Використання моделювання під час розв’язання текстових завдань».

18.12.2014 року під час «міні-педради» проведена консультація для педагогів «Рання профорієнтація дошкільників засобами  економічного виховання».

Для вихователя з фізичної культури 20.11.2014 року  проведена консультація «Використання елементів спорту у фізкультурно-оздоровчій роботі».

20.11.та 27.11.2014 року відбулися заняття семінару-практикуму з теми «Організація навчально-дослідницької діяльності старших дошкільників».

В рамках роботи семінару відбулася презентація матеріалів для проведення дослідів з дітьми за такими напрямками: досліди з магнітами, з грунтами, з кольорами, з папером, з тканинами тощо. Педагоги продемонстрували  практичний матеріал та методичні розробки організації дослідів за такою схемою: тема, мета, гіпотеза та хід проведення досліду.

13.11.2014 року на виконання Річного плану роботи проведена консультація «Колекціонування як метод формування пізнавальної активності дошкільників».

23.10.2014 року вихователем-методистом Кондратенко Н.В. в рамках виконання плану роботи атестаційної комісії  підготовлена та проведена консультація для педагогів, що атестуються з теми: «Про роль атестації в особистісному професійному зростанні педагогів, планування роботи над індивідуальною методичною темою та над власним педагогічним досвідом».

16.10.2014 року відбулося перше засідання атестаційної комісії дошкільного закладу, на якому голова атестаційної комісії Козлова Т.Г. ознайомила присутніх членів атестаційної комісії зі списком педагогів, що атестуються у поточному навчальному році. Також  схвалені графік роботи атестаційної комісії та план проходження атестації на 2014-2015 навчальний рік.

З 15.по 24.10.2014 року колектив дошкільного закладу активно розпочав проведення обласного фестивалю «Гармонія руху», метою якого є  збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку; активізація роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямку.

На виконання положення про обласний фестиваль «Гармонія руху» були підготовлені:  програма фестивалю, проведені всі заплановані заходи, зроблений фотозвіт  та наданий до управління освіти.

 Фотоісторія про проведення цього фестивалю пропонується  увазі відвідувачів сайту.

09.10.2014 року вихователем-методистом Кондратенко Н.В. проведена консультація для вчителя-логопеда Глущенко Л.М. з теми «Формування морально-етичних категорій у дітей з вадами мовлення»

02.10.2014 року на виконання основних завдань роботи дошкільного закладу на 2014-2015 навчальний рік, проведена консультація для вихователів «Організація спостережень у першій молодшій групі».

02.10.2014 року завідувачем дошкільним закладом Козловою Т.Г. проведено засідання батьківського комітету, під час якого розглядалися питання підвищення якості освітньої роботи дошкільного закладу протягом 2014 -2015 навчального року.

18.09. та 25.09.2014 року проведені два семінарських заняття з теми «Сучасні підходи до роботи з дітьми раннього віку за програмою «Я у Світі» у новій редакції» (проблемний семінар).

11.09.2014 року вихователем-методистом Кондратенко Н.В. підготовлений та проведений теоретичний семінар для вихователів «Програма «Я у Світі» (нова редакція): принципи, зміст, відповідність Державному стандарту».

04.09.2014 року проведено засідання педагогічної ради з теми:

Про підготовку до роботи у 2014-2015 навчальному році

-  Аналіз результатів роботи за минулий рік та основні педагогічні проблеми і завдання педагогічного колективу на 2014– 2015 навчальний рік

-  Про стратегію і пріоритети дошкільної освіти в новому навчальному році.

-  Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у дошкільному закладі.

-  Обговорення і затвердження плану  та пріоритетних напрямів роботи на 2014-2015 навчальний рік.

-  Затвердження складу педагогічної ради, секретаря педагогічної ради, освітніх програм, форм планування освітнього процесу; тижневого розподілу занять, програм  та графіку роботи гуртків, досвіду роботи для узагальнення.

З 01.09. по 05.09.2014 року у дошкільному закладі пройшов тиждень «Україна-єдина країна!», під час якого проведені заняття, бесіди, творчі конкурси та виставка малюнків на асфальті щодо патріотичного виховання дошкільників та формування почуття гідності та гордості за свою країну- Україну.

З 01.09.по 05.09.2014 року  відповідно до графіку проходження курсової перепідготовки, вихователя закладу Налевайко Н.Б., Осипенко О.А. та Чередніченко Н.А.  підвищували свою кваліфікацію на настановній сесії курсів, які організував обласний Інститут післядипломної педагогічної освіти.

28.08.2014 року вихователям дошкільного закладу надані методичні рекомендації щодо планування та проведення роботи зі святкування Дня міста.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)