2015-2016 навчальний рік

Адміністрація та профспілковий комітет дошкільного закладу щиро вітає колектив з успішним закінченням навчального року та зичить гарного відпочинку у відпустках, а також здоров’я, наснаги та натхнення  для подальшої плідної роботи!

26.05.2016 року згідно Річного плану роботи дошкільного закладу було проведено засідання педагогічної ради. На порядку денному стояли питання щодо підсумків роботи закладу за рік та завдання на новий навчальний рік.

   Велика увага була приділена результатам моніторингу рівнів засвоєння дітьми вимог програми «Я у Світі», педагоги прослухали змістовний аналіз та отримали конкретні рекомендації від вихователя-методиста.

   Також вихователі груп дітей старшого дошкільного віку та «вузькі» спеціалісти звітували про виконання творчих планів та проекти планів на наступний рік.

21.04.2016 року відбулося планове засідання міської Школи молодого вихователя (керівник: вихователь-методист ДНЗ №11 Кондратенко Н.В.). На занятті були розглянуті теоретичні питання щодо сучасних підходів до проведення занять, а також вихователь Булітко Л.В. провела практичне заняття з навчання молодих колег використанню нетрадиційних технік малювання.

Вітаємо  вихователів дошкільного закладу із закінченням

 атестаційного періоду!!!

06.04.2016 року на засіданні атестаційної комісії 11 рівня було прийнято рішення про відповідність займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  вихователю Булітко Л.В.

23.03.2016 року відбулося засідання атестаційної комісії 1 рівня, на якому були підведені підсумки проведення атестації педагогів закладу протягом 2015-2016 навчального року. Таємним голосуванням по кожному педагогу окремо атестаційна комісія ухвалила  рішення: присвоїти першу кваліфікаційну категорію вихователю Вовкотечі Р.В., порушити клопотання до атестаційної комісії 11 рівня щодо відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» вихователя Булітко Л.В.

17.03.2016 року  відбувся творчий звіт педагогів, що атестуються у поточному  навчальному році. Досвід своєї роботи з теми «Проектна діяльність як засіб формування пізнавальної компетентності дошкільників» представила вихователь вищої категорії Булітко Л.В.

Зацікавила власними надбаннями з теми «Формування пізнавальної компетенції дошкільників  засобами ігрової діяльності» вихователь другої категорії Вовкотеча Р.В.

16.03.2016 року вихователь спеціальної групи дітей 4-го року життя  з порушеннями зору «Бджілки» Скоп Я.О. провела відкрите заняття  з валеології з теми «». Граючи, діти дізнавалися про вітамінні якості  моркви, корисних продуктів харчування, брали активну участь у доступних віку дітей дослідах.

10.03.2016 року вихователі групи дітей з порушеннями зору 5-го року життя «Перлинки» Єпик Л.П. та Буянова О.І. провели родинне свято з теми «Даруємо дітям тепло батьківських  сердець». Діти разом з батьками створювали родинний пиріг, виготовляли квітку щастя, дарували один одному посмішки та подарунки. І діти, і дорослі отримали задоволення, радісні та щасливі хвилини проведеного   разом часу.

23.02.2016 року вихователь групи дітей 6-го року життя «Колосочки» Чередніченко Н.А. провела заняття у рамках колективного перегляду в пошуково-дослідницькій лабораторії з теми «Вивчаємо якості паперу». Діти робили припущення, досліджували та вчилися робити висновки, дізнавалися нове і цікаве. 

23.02.2016 року вчитель-дефектолог Безкоровайна Л.М. провела відкрите корекційне заняття у сенсорній кімнаті з теми  «Про своє здоров’я дбай змалечку» (спеціальна група дітей з порушеннями зору 4-го року життя «Бджілки»). Діти виконували завдання з використанням  обладнання сенсорної кімнати, брали активну участь у всіх запропонованих вправах та іграх.

18.02.2016 року вихователь групи дітей 6-го року життя  «Грайлики» Троєкурова А.С. провела цікаве підгрупове заняття  у дослідницькій лабораторії з теми «Вода-чарівниця». Діти досліджували різні стани води, перевіряли дослідницьким шляхом як змінюється колір та смак води  під час додавання  барвників, фарби. Діти відчули себе справжніми дослідниками, які пізнають оточуючий світ.

17.02.2016 року на базі дошкільного закладу відбулося друге засідання  Школи молодого вихователя (керівник: вихователь-методист Кондратенко Н.В.) Темою засідання стало «Пошуково-дослідницька діяльність як засіб патріотичного виховання дошкільників». У теоретичній частині заняття виступила вихователь-методист Кондратенко Н.В., яка висвітлила питання «Патріотичне та інтернаціональне виховання: особливості організації роботи з дітьми дошкільного віку».

   У другій частині заняття вихователь Налевайко Н.Б. провела майстер-клас з присутніми молодими вихователями з практичним проведенням дослідів, які можна провести з дітьми з метою пізнання рідного краю, довкілля.

09 та 10 грудня 2015 року на базі дошкільного закладу  доцент, кандидат педагогічних наук,  виконувач обов’язків завідуючої кафедри корекційної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка для проведення дисертаційного дослідження Картава Ю.А. проводила докторантський експеримент щодо вивчення  музичного розвитку дітей з порушеннями зору. Юлія Анатоліївна відмітила корекційну спрямованість роботи  музичного керівника Кудінової О.П., вивчила  підходи та результативність роботи  з музичного розвитку.

Відповідно листів Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області від 13.10.2015 №23-6029, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від16.10.2015 №05-13/5815 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України», плану роботи управління освіти на 2015-2016 н.р.  з 23.11-27.11.15р. у дошкільному закладі проводиться  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

    Протягом тижня з дітьми проводяться бесіди  про правила поведінки на вулиці, у транспорті, при зустрічі з дикими та свійськими  тваринами. Також  приділена увага правилам поведінки у лісі, при виявленні маловідомих предметів. З дітьми старшого дошкільного віку проведені такі тематичні заняття  «Перша допомога при травмах», «Вчимося користуватися інструментами та приладами». «Бережися автомобіля!», «Вогонь-наш друг, вогонь – наш ворог».

Цікаво пройшли ігри з дітьми: «Поет ти може і не здібний, та знати правила потрібно»; «Щоб я зробив, якби…»; «Друг та ворог»; «Що робити ми не скажемо, а краще покажемо»; «Струм-трудівник». Для батьків були проведені консультації:  «Бути прикладом для дітей»;

«Як формувати навички безпечної поведінки вдома», «Обережно-незнайомі предмети».

   17 листопада 2015 року колектив закладу привітав музичного керівника Герасимову В.В.  з Всесвітнім днем студента, адже саме вона є єдиною студенткою у нашому колективі… Щиро вітаємо Валерію Валеріївну та бажаємо отримати корисні знання, а також вміння  ефективно застосувати їх у власній професійній діяльності!!!

05.11.2015 року відбулася нарада при завідувачі, під час якої розглянуті такі питання, як аналіз участі педагогів у роботі міських методичних об’єднань; про підготовку до проведення відкритих батьківських зборів; про результативність проведення Дня відкритих дверей для батьків.

   Також перед педагогами закладу поставлено завдання взяти активну участь у запланованих практичним психологом заходах до акцій «Виховуємо толерантність» та «16 днів без насильства».

29 та 30 жовтня вихователь-методист дошкільного закладу Кондратенко Н.В. як голова профспілкового комітету взяла участь у семінарі для працівників міської профспілкової організації працівників освіти  у  м.Чернігові на базі Навчально-методичного центру  профспілки та пройшла курс навчального семінару з підвищення кваліфікації профспілкових кадрів та активу з теми «Органайзинг- інструмент розвитку та зміцнення профспілок».

29.10.2015 року відбулася консультація для педагогів з теми «Ознайомлення дошкільників з народними святами й традиціями засобами колекціонування».

   Також було проведено активне обговорення Концепції з патріотичного виховання дітей та молоді, схвалені заходи з її впровадження у практику роботи дошкільного закладу.

   З метою  проведення ефективної роботи щодо поповнення розвивального освітнього простору 26 та 27 жовтня 2015 року  був проведений огляд-конкурс фізкультурних куточків. У заході взяли участь всі групи. Найкращими за всіма критеріями визнані фізкультурні куточки груп: «Сонечко» (5-й рік життя дітей, вихователі Павлік Н.В., Баркулова Ю.О.) та «Колобочки» (4-й рік життя дітей, вихователі Клименко Л.В., Клюєва О.М.)

Переможці нагороджені цінними подарунками. Щиро вітаємо  педагогів груп «Сонечко» та «Колобочки» , бажаємо подальших успіхів та досягнень!

20.10.2015 року на базі дошкільного закладу відбулося засідання міської Школи молодого вихователя під керівництвом вихователя-методиста Кондратенко Н.В. Молоді спеціалісти з усього міста опановували технологію використання мнемотехніки у роботі з дітьми з метою підвищення якості мовленнєвого розвитку дошкільників. Майстер-клас з використання цієї інноваційної технології провела вихователь Єпик Л.П.

15.10.2015 року  на базі методичного кабінету дошкільного закладу відбувся семінар «Ігрова діяльність як ефективний засіб патріотичного виховання дошкільників».

26 вересня 2015 року  члени колективу дошкільного закладу  відвідали з екскурсією Глинську Пустинь. Цікава розповідь екскурсовода, гарний монастир, осіння  природа - все залишило у  учасників екскурсії позитивне враження.

27.08.2015 року було проведено засідання педагогічної ради, під час якої розглянуті питання підготовки та початок навчального року, визначені основні завдання та шляхи їхньої реалізації.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)