2016-2017 навчальний рік

Адміністрація дошкільного закладу вітає колектив із закінченням навчального року, дякує за плідну роботу та бажає подальших успіхів!!!

Наші досягнення:

1. Перемога у Всеукраїнській акції-конкурсі «Здорова дитина-квітуча Україна» за матеріал з теми «Сенсорна кімната як інноваційна складова здоров’язбережувального середовища дошкільного закладу»

2.. Третє місце у міському конкурсі на кращу методичну розробку за розробку «Освітні проекти для патріотичного виховання дошкільників».

3.  Перемога у Всеукраїнських обговореннях теми «Дошкільна освіта. Пріоритети змістового наповнення освітнього процесу», розділ «Національно-патріотичне виховання».

 

4.  На шпальтах фахових видань надруковано 17 розробок конспектів занять педагогів закладу. 

З  23 по 26 травня 2017 року у закладі відбулися випускні свята. Діти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, веселилися…і трішки сумували. Адже йдуть до школи, залишають стіни рідного садочка.

27.04.2017 року пройшло третє заняття міської Школи молодого вихователя з теми «Використання ІКТ-технології в освітній роботі з дітьми». У теоретичній частині були розглянуті правила роботи з мультимедіа, а у практичній вихователь Кононенко О.М. продемонструвала варіанти використання презентацій у освітній роботі з дошкільнятами.

У квітні 2017 року провела відкрите заняття практичний психолог Компанець К.М. Під час заняття діти спеціальної групи 7-го року життя розвивали емоційну  сферу, вчилися бути чуйними та добрими.

 

   Використані методи та прийоми отримали схвальну оцінку присутніх практичних психологів із дошкільних закладів міста.

Увага!!!   Атестаційна експертиза!!!

      На виконання наказу Управління освіти Шосткинської міської ради від 02.03.2017року №76-ОД "Про проведення атестаційної експертизи Шосткинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №11 "Казка" Шосткинської міської ради Сумської області" з 03 по 14 квітня 2017 року буде проведена атестаційна експертиза Шосткинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №11 "Казка" Шосткинської міської ради Сумської області.

15.02.2017 року  у дошкільному закладі відбулася спортивно-музична розвага «Стрітення», під час якої діти старшого дошкільного віку брали активну участь у естафетах, співали пісні та танцювали, грали у цікаві ігри, знайомилися з традиціями та звичаями нашого народу.

01.02.2017 року на базі дошкільного закладу відбулося друге засідання міської Школи молодого вихователя. Темою роботи стали інноваційні підходи до проведення занять з валеології. Саме  їх показала під час майстер-класу вихователь спеціальної групи дітей 6-го року життя Буянова О.І. Слухачі школи стали активними учасниками  та виконували всі завдання.

27.01.2017 року у рамках міського фестивалю інноваційних занять музичний керівник Кудінова О.П. провела відкрите інноваційне музичне заняття  з використанням технології «логоритміка» з теми «Країна іграшок запрошує малят», яке отримало схвальні відгуки членів журі. 

З метою організації роботи з патріотичного виховання дошкільників, ознайомлення дітей з традиціями та святами нашого народу, 13.01.2017 року музичні керівники Кудінова О.П. та Герасимова В.В. провели розвагу «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я». 

З  26.12. по 28.12.2016 року згідно плану були проведені новорічні свята з дітьми всіх вікових груп. До дітей приходили Снігова Баба, Красуня Зима, Снігова Королева, а також Дід Мороз.  Під час проведення свят був використаний проектор, що дозволило більш цікаво та яскраво провести свята з дітьми старшого дошкільного віку.

03.12.2016 року в рамках  засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп вихователь Єпик Л.П. провела відкрите заняття з теми «Подорожуємо казками», під час якого діти спеціальної групи 6-го року життя з порушеннями зору вивчали вірш про півника (з використанням  мнемодоріжки), визначали настрій казкових героїв, прикрашали гребінець півника за допомогою техніки орігамі. Заняття отримало позитивні відгуки присутніх членів методичного обєднання. 

29.11.2016 року вчитель-логопед Глущенко Л.М. провела  підгрупове корекційно-розвивальне заняття з дітьми 6-го року життя з порушеннями зору для учасників міського методичного обєднання вчителів-логопедів. Тема заняття «Каша-матінка наша» зацікавила дітей, вони із задоволенням виконували завдання, дізналися багато нового та цікавого про крупи, про традиції та необхідність здорового харчування.

У цей же день музичний керівник  Герасимова В.В. запросила дітей молодшої групи « на традиційне музичне заняття. Діти із задоволенням подорожували по казках,  співали, танцювали, гралися з ведмедиком, а потім ще й заграли на музичних інструментах.

25.11.2016 року в рамках проведення занять з розвитку мовлення відкрите заняття провела вихователь групи дітей 4-го року життя «Калинонька» Григорова  Н.І. Діти з радістю допомагали зайчику підготуватися до зими, виконували завдання на розвиток мовлення.

24.11.2016 року у дошкільному закладі відбувся семінар, який проводила практичний психолог Компанець К.М.. Темою семінару була толерантність.  Катерина Максимівна зуміла роз’яснити  учасникам семінару хто така толерантна людина,  а також провела цікаві вправи для розвитку толерантності у членів колективу.

23.11.2016 року в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності  був проведений позаплановий інструктаж з педагогічним колективом закладу. Завідувач господарством Савченко М.М. продемонструвала як користуватися вогнегасником у випадку пожежної небезпеки. З вихователями обговорили план дій у випадку загрози безпеці дітей.

22.11.2016 року вихователь Павлік Н.В. провела відкрите заняття з розвитку мовлення з дітьми 6-го року життя групи «Сонечко».  Темою заняття була «Осінь-чарівниця», а використані вихователем методи зацікавили дітей та спонукали до виконання поставлених завдань. Під час відтворювальної діяльності  діти створили гарні зачіски з листя і подарували їх осені.

22.11.2016 року  вчитель-дефектолог Виноградова С.В провела відкрите під групове корекційне заняття з дітьми спеціальної групи дітей 4-го року життя «Краплинки-веселинки» з теми «Подорож у казку «Курочка ряба».  Заняття спрямоване на розвиток слуху та мовлення, діти виконували всі завдання, а також отримали від курочки гарні заохочення.

16.11.2016 року в рамках місячника відкритих занять з розвитку мовлення вихователь групи дітей раннього віку «Ромашки» Троєкурова А.С. провела заняття  «Пригоди колобка». Діти разом з вихователем допомагали колобку повернутися до бабусі та дідуся, виконували завдання від лісових звірят.

16.11.2016 року вихователь Скоп Я.О.  (спеціальна група дітей 5-го року життя «Бджілки») провела відкрите заняття з теми «Дикі тварини». Вихователь вдало мотивувала дітей до діяльності, постійно підтримувала інтерес до подорожі та всіх виконуваних завдань.

15.11.2016 року вихователь Булітко Л.В. провела заняття з розвитку мовлення с дітьми 5-го року життя групи «Бджілки». Тема заняття «Хто живе на подвірї» була цікава дітям, а використані методи і прийоми дозволили вихователю досягти поставленої мети. Діти розглядали картину «Коза з козенятами», інсценували віршик, розселяли свійських тваринок на подвірї, а також активно спілкувалися, розмовляли.

Також у цей же день відбулося заняття у вихователя Петрусенко Н.Г. (група дітей 6-го року життя «Метелики»). Діти показали свої знання та отримали нові з теми «Професії», а наприкінці заняття уявили себе журналістами та розповіли про враження та професії, про які йшлося під час заняття.

10.11.2016 року на нараді при завідувачі  медсестра-ортоптистка Мороз Н.М. ознайомила присутніх з показниками роботи щодо покращення зору дітей за минулий навчальний рік, а також провела консультацію для педагогів з питань організації  роботи з дітьми всіх груп щодо збереження зору дітей.

10.11.2016 року у рамках підготовки до міської виставки дидактичних посібників була проведена презентація виготовлених власноруч дидактичних ігор з розвитку мовлення. 

09.11.2016 року відкритий показ занять продовжила вихователь Клименко Л.В. (група дітей 5-го року життя «Колобочки»).  Вихователь використала багато художнього слова, вправи на звуконаслідування, чистомовки, провела ґрунтовну словникову роботу, діти розглядали картину в уявну підзорну трубу…

08.11.2016 року вихователь Клюєва О.М. провела відкрите заняття з розвитку мовлення з дітьми 5-го року життя «Колобочки». Діти мають знання про овочі та фрукти, проведена велика словникова робота, діти із задоволенням грали в ігри, які запропонувала красуня-осінь.

08.11.2016 року відкрите заняття з дітьми спеціальної групи дітей 4-го року життя «Краплинки-веселинки» провела вихователь Налевайко Н.Б. Темою заняття була «Подорож в країну іграшок». Разом з Гномиком діти подорожували на поїзді та виконували його завдання. Протягом всього заняття діти активно розмовляли, виконували вправи на розвиток мовного дихання, на звуконаслідування. Наприкінці заняття у подарунок від Гномиа діти отримали повітряні кульки, з якими і продовжили гратися.

03.11.2016 року у дошкільному закладі відбулося свято «Вернісаж осінніх талантів», у якому взяли участь батьки та діти майже всіх груп садочка. Вони демонстрували власні таланти разом зі своїми дітьми. Свято було яскравим та цікавим як для учасників, так і для гостей, які завітали до закладу. Вони щирими оплесками вітали талановитих учасників, а вигуки «Браво!» супроводжували всі виступи.

02.11.2016 року  провела відкрите заняття вихователь з фізичної культури Осипенко О.А. Діти старшого дошкільного віку  виконували комплекс вправ з хмаринками, а основні рухи та ігри були об’єднані тематикою осені. 

02.11.2016 року відбулося відкрите заняття у вихователя  Вовкотечі Р.В. (спеціальна група дітей 4-го року життя «Краплинки-веселинки»), яке було присвячено красуні осені. Діти слухали звуки осені, робили вправи на розвиток мовного дихання, прикрашали дерево листочками, вчилися говорити чистомовку.

01.11.2016 року  відкрите заняття з розвитку мовлення провела вихователь спеціальної групи «Дзвіночки» (для дітей 7-го року життя з порушеннями зору) Романенко С.В. Протягом всього заняття, темою якого було «Красуня осінь в гості завітала», діти розвивали власне мовлення, виконували мовні вправи, грали у дидактичні ігри. Діти показали результати попередньої роботи, вміло складали розповіді про осінь, «занурювалися» у картину, збирали у флакон аромати осені…

01.11.2016 року у дошкільному закладі стартував місячник відкритих занять з розвитку мовлення дошкільників. Першим відбулося заняття у групі дітей4-го року життя «Грайлики», а провела його вихователь Хроміна Т.А. Діти говорили про осінь, розрізняли овочі та фрукти за формою та кольором, складали їх з частин, смакували овочі та фрукти на смак.

27.10.2016 року  у дошкільному закладі розпочалися осінні свята, які пройшли у групах «Грайлики» та «Колосочки» (музичний керівник Герасимова В.В.). Діти із задоволенням брали участь у таночках, співали пісні, грали разом з мамами.

19.10 2016 року на базі дошкільного закладу відбулося перше засідання  міської Школи молодого вихователя (керівник  вихователь-методист ДНЗ Кондратенко Н.В.). Темою заняття стало «Використання сенсорної кімнати  як інноваційної складової здоровязбережувального простору». Під час засідання були розглянуті теоретичні аспекти роботи у сенсорній кімнаті, а також учасники школи мали змогу взяти участь у майстер-класі, який провела вчитель-дефектолог (тифлопедагог) Безкоровайна Л.М. 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.09.2016 № 440-ОД  «Про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2016 році», наказу управління освіти  № 177-ОД від 12.09.2016 року «Про проведення 1 етапу (міського)  обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2016 році», плану роботи дошкільного закладу, з метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дітей, активізації роботи фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного  напрямків  з 03 по 07 жовтня 2016 року у закладі відбулися заходи  у рамках фестивалю «Гармонія руху».

 

Під час проведення фестивалю «Гармонія руху» було проведено свято, присвячене Всесвітньому Дню Музики, підготовлене музичними керівниками Герасимовою В.В. та Кудіновою О.П. Діти із задоволенням співали пісні, танцювали, грали разом з Музикою (вихователь Коломіна К.О.), дарували Музиці свої подарунки.

01.09.2016 року в дошкільному закладі пройшов День знань. На порозі садочка дітей зустрічала Королева Знань (музичний керівник Герасимова В.В.), яка загадувала дитині або батькам загадку, дарувала  бантик на згадку та бажала успіхів.

 

Колектив дошкільного закладу щиро вітає всіх вихованців та батьків з початком навчального року та зичить здоров’я, терпіння, взаємопорозуміння один з одним та з оточуючим світом. Миру та злагоди у Ваших сімях та в Україні!!!

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)