2017-2018 навчальний рік

Вчити дітей з порушеннями зору бачити яскравий світ довкілля можна по-різному. І завдання це спільне для педагогів та батьків. Ось такі гарні поробки з паперу підготувала матуся нашої вихованки Ткаченко Вероніки. Ткаченко Людмила Валентинівна виготовила всю цю красу власноруч. 
Діти із захопленням розглядають експонати виставки, милуються красою, вчаться бачити її в оточуючому світі.

 

 

 

 

2 червня колектив закладу відвідав м.Чернігів

Світлий день дитинства...

День захисту дітей у закладі дошкільної освіти # 11 пройшов під ґаслом "Зі спортом дружимо, ніколи не тужимо". Весела розвага зібрала всіх дошкільнят на спортивному майданчику. Діти грали в ігри, змагалися, зустрілися з Літечком та казковими героями, давали інтерв'ю лісовим мешканцям, танцювали, відгадували загадки...

 

Хай пісня тут лине!
Хай сміх скрізь лунає,
У кожного радісна усмішка сяє,
Всі дружні, веселі, радіють за нас,-
Ми всі йдемо у перший клас!!!

Фотозвіт семінарів практичного психолога
фототчет семинаров.pdf
Adobe Acrobat Document 149.1 KB

 

17.05.2018р. відбулося міське спортивне свято "Веселі старти", у якому із задоволенням взяли участь дошкільнята нашого садочка. Діти подивилися виступи спортсменів, самі позмагалися, потанцювали, а отже, отримали найкращі емоції, які дуже корисні для здоров'я!!!

 

08.05.2018 року з дітьми старшого дошкільного віку проведений Урок Пам'яті, який відбувся біля пам'ятника загиблим воїнам. Діти вшанували пам'ять солдатів, які захищали наше місто від нацистів, квітами та хвилиною мовчання

04.05.2018 року школа #5 радо вітала майбутніх випускників нашого садочка у своїх стінах. Вони відвідали класи, спортивну залу, бібліотеку, їдальню. А ще....складали пазли, щоб отримати квиток на концерт, а потім танцювали...рухалися...підспівували)))
Враження у дошкільнят залишилися яскраві, а емоції- просто супер! Дякуємо педагогічному колективу школи за гарну організацію заходу!

19 квітня на базі закладу дошкільної освіти #11 відбулося заняття міської Школи молодого вихователя. Присутні молоді спеціалісти подивилися заняття соціально-економічного спрямування, яке провела вихователь Вовкотеча Р.В. з дітьми 5-го року життя з порушеннями зору. Діти подорожували до країни Економіки, вчилися бути ощадливими, працювати разом, допомагати один одному. 
А присутні молоді вихователі мали змогу побачити та використовувати у своїй подальшій роботі інноваційні технології для вирішення завдань економічного виховання.

З 11 по 13 квітня 2018 року у Києві відбулася освітня подія- Всеукраїнський науково-практичний семінар "Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників". Із задоволенням взяла участь у майстер-класах, дізналася багато нового та цікавого від провідних фахівців з дошкільної освіти: Катерини Крутій, Ірини Стеценко, Олени Каплуновської, Таісії Грицишиної, Ірини Терещенко.
Враження найкращі))) дякую організаторам за сучасну тему та ефективні методи її розкриття!

Першого квітня- Всесвітній день сміху та гумору. Наші дошкільнята обожнюють сміятися, гратися, змагатися. Саме це вони і робили під час спортивно-музичної розваги. Разом з Карлсоном та Малюком діти старшого дошкільного віку взяли участь у веселих естафетах, іграх, а також співали та танцювали. Сміх та галас було чути далеко за межами спортивної зали, а гарний настрій був забезпечений не на один день))

Якось я спитала у весни:
- Ти чому приходишь, поясни?-
І весна мені сказала прямо:
- Поспішаю я на Свято мами!
...Наші малюки щиро вітали своїх мам та бабусь з чудовим весняним святом- 8 Березня. Діти весело співали, танцювали, зустрічали Весну, гралися з Карлсоном і Фрекен Бок...
Хлопці перетворювалися на моряків, які шукали квітку для мами; як справжні джентльмени вітали жінок, а козаки були кращими маминими захисниками)))

22.02.2018 року вихователь Баркулова Ю.О. провела заняття з логіко-математичного розвитку дітей молодшого дошкільного віку групи "Сонечко". Діти складали цифри з пазлів, з конструктора Lego, допомагали розчаклувати місто геометричних фігур.

Заняття з логіко-математичного розвитку дітей молодшого дошкільного віку в ігровій формі, з використанням дидактичних ігор, паличок Кюїзенера, ІКТ провели вихователі Павлік Н.В. та Романенко С.В.

Продовжується калейдоскоп занять з логіко-математичного розвитку. Сьогодні вихователь Троєкурова А.С. провела заняття з дітьми 5-го року життя групи "Грайлики" з використанням ІКТ-технології. Діти подорожували до країни Знань, дізналися багато нового та цікавого.

Сьогодні в закладі вихователь Осипенко О.А. провела заняття з фізичної культури з дітьми 5-го року життя групи "Калинка". Для зацікавлення дітей вона використала методику М.Єфименка, а саме заняття було сюжетно-ігрове. А для підвищення емоційного стану діти перетворилися на зайчиків, а улюблена вихователька на лисичку... Також вони вкривали сніжинками ялинку, тікали від вовка, робили самомасаж.

Музично-спортивна розвага до свята Масляної (діти старшого дошкільного віку, група "Бджілки").
Масляну святкували,
Люту зиму проводжали.
Були ігри, були співи,
Та й млинці усім на диво...

Цікаво пройшли заняття з логіко-математичного розвитку, які провели вихователі Єпик Л.П. та Скоп Я.О. Діти старшого дошкільного віку з порушеннями зору виконували завдання за допомогою паличок Кюїзенера, розвивальних ігор В.Воскобовича, ІКТ-технології навчалися не тільки розв'язувати математичні завдання, а і допомагати один одному.

Продожується колективний перегляд занять з логіко-математичного розвитку дошкільників у закладі дошкільної освіти №11 "Казка". Цього тижня використання інновацій для вирішення завдань з ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з порушеннями зору з цифрами, геометричними фігурами, навчання їх орієнтування у просторі показали досвідчені вихователі Булітко Л.В. та Буянова О.І. У своїй роботі вони використовують палички Кюїзенера, розвивальні ігри В.Воскобовича, багато цікавих завдань на розвиток математичного мислення, уваги, а також вміють мотивувати дошкільнят для пізнання математики.

Згідно Річного плану роботи 31.01.2018 року у закладі дошкільної освіти № 11 "Казка" прошли заняття з логіко-математичного розвитку. У рамках колективного перегляду та з метою підвищення фахової майстерності педагогів, викоритання інноваційних технологій у освітньому процесі, цікаві та новітні підходи до реалізації завдань освітньої лінії Базового компонента дошкільної освіти "Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі" показали вихователі Горбач Т.А. та Налевайко Н.Б.

31 січня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 11 "Казка" відбулося чергове заняття міської Школи молодого вихователя (керівник Кондратенко Н.В.), під час якого педагоги-початківці міста мали змогу дізнатися про можливості викоритання технології Lego-конструювання під час вирішення завдань з логіко- математичного розвитку, розвитку мовлення, орієнтування у просторі, навчання дітей основ грамоти тощо. 
Вчитель-дефектолог Виноградова С.В. провела майстер-клас, під час якого учасники Школи змогли практично повправлятися як у побудові споруд за визначений час, так і зробити за допомогою деталей конструктора звуковий аналіз слів, скласти речення, зорієнтуватися на аркуші паперу.

З метою підвищення рівня фахової майстерності педагогів 15 січня 2018 року у закладі дошкільної освіти №11 "Казка" вчитель-дефектолог Виноградова С.В. провела майстер-клас для молодих педагогів закладу "Lego-конструювання як засіб підвищення пізнавальної активності дошкільників"

Під час виконання практичних завдань, педагоги-початківці дізналися про методи роботи з конструктором на заняттях з логіко-математичного розвитку, розвитку мовлення, а також у корекційній роботі з дітьми, які мають порушення зору.

10 січня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №11 "Казка" проведений семінар-практикум для вихователів-методистів міста. На початку заходу присутніх привітали щедрівкою та побажаннями успішного та щасливого року. Учасники отримали змогу ознайомитися з новою та сучасною формою методичної роботи - педагогічним воркшопом, який з педагогами закладу провела вихователь-медотист Кондратенко Н.В.

До Нового року в закладі дошкільної освіти №11 "Казка" відбулись святкові ранки, на яких діти отримали не тільки подарунки, а й позитивний настрій від ігор, танців та пісень. 

Сьогодні до дітей закладу дошкільної освіти №11 "Казка" завітав Святий Миколай, привітав, вислухав вірші та подарував подарунки.

14.12.2017року цікаво та змістовно пройшло заняття соціально-морального спрямування "Це моя Україна, це моя Батьківщина", яке провела вихователь закладу дошкільної освіти №11 Клименко Л.В. з дітьми старшого дошкільного віку. Діти виявили багато знань про рідну країну, а також дізналися нове про народні символи українського народу.

14.12.2017року на базі закладу дошкільної освіти №11 відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп дітей 4-го року життя. Для присутніх провела відкрите заняття соціального спрямування Кононенко О.М. "Допоможемо звірятам" (спеціальна група дітей з порушенням зору). Діти виконували завдання та допомагали героям казки "Рукавичка": впізнавали казки, складали портрети героїв казки, розкладали моркву за розміром, а також створювали для них рукавички.

07.12.2017 року заклад дошкільної освіти №11 гостинно розкрив двері для учасників методичного об’єднання вихователів старших груп. Відкрите інтегроване заняття провела вихователь Клюєва О.М. цікавою для дітей та присутніх була тема заняття: «Не брудни криниці, бо прийдеться води напитися». Діти на занятті виконували завдання та розкривали таємниці води, а також вчилися її берегти та економно використовувати».

07.12.2017 року на базі закладу дошкільної освіти №11 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та дефектологів, під час якого тифлопедагог Одарченко Л.М. провела відкрите підгрупове  корекційне заняття з розвитку зорового сприймання. Діти спеціальної групи дітей 7-го року життя з порушенням зору із задоволенням виконували завдання Зими-чарівниці, робили вправи на зняття зорової втоми та грали у запропоновані ігри. Проведене заняття отримало високу оцінку присутніх.

Сьогодні, 29.11.2017 року, на базі закладу дошкільної освіти №11 відбулося засідання міської Школи молодого вихователя, під  час  якого присутні педагоги переглянули заняття з логоритміки «Прощальний осені акорд», яке провели музичний керівник Кудінова О.П. та вчитель-логопед Глущенко Л.М. Молоді спеціалісти дізналися про сучасні підходи до роботи з дітьми з розвитку мовлення, а також щодо виправлення вад мовлення у дошкільнят засобами музики та мовленнєвих вправ»

На виконання Річного плану роботи закладу дошкільної освіти та з метою практичного вправляння педагогів у використанні інноваційних технологій  23.11.2017 року був проведений методичний захід з педагогами у вигляді воркшопу. Спільними зусиллями педагоги обрали найефективніші технології для логіко-математичного розвитку дошкільників.

31.10.2017 року на нараді при завідувачі підведені підсумки 1 (міського) етапу Обласного фестивалю "Гармонія руху". У нашому закладі дошкільної освіти у цьому році всі заходи були присвячені валеологічній освіті дошкільників. Педагоги приділяли увагу безпеці життєдіяльності, навчанню навичок культури поведінки у громадських місцях. Була проведена тренувальна евакуація дітей, екскурсія до світлофора. У дні фестивалю діти милувалися красою рідної природи, доглядали за квітниками, гралися та веселилися під час фізкультурних розваг та музичних свят. У фестивалі взяли участь діти всіх груп закладу, а педагоги створили всі умови для активізації рухової активності, покращення фізичного, психічного та духовного здоров'я дошкільників.

У  дошкільному закладі триває обласний фестиваль "Гармонія руху". Цього року колектив обрав за мету реалізацію завдань валеологічної освіти, адже вчити дітей здоровому способу життя, сприяти збереженню та зміцненню фізичного, психічного та духовного здоров'я-найголовніше завдання сучасних педагогів. 
Здоров'я- основа усього на світі,
Здоровими бути бажають всі діти.
Для цього потрібно щоденно вмиватись,
Робити зарядку і тепло вдягатись.
Себе гартувати водою і сонцем,
І солодко спати з відкритим віконцем. 
І їсти усе, що на стіл подають, 
Бо страви нам росту і сил додають!!!

З 18.09.2017 року у садочку створена експозиція щорічної яскравої виставки «Барви Осені-красуні». Діти разом з вихователями та батьками представили на виставку понад 30 творчих робіт з природного матеріалу, овочів, фруктів.

15.09.2017 року у  рамках  Олімпійського тижня у дошкільному закладі  відбувся олімпійський урок за участі Токарєвої Юлії Віталіївни – тренера ДЮСШа, кандидата у майстри спорту з художньої гімнастики, а також Єрко Віталіни - чемпіонки області з художньої гімнастики, Єліфьорової Олександри, Заєць Єлизавети та Олександри, Чернової Єлизавети, Савеко Марини- призерів міста, області та Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики. Разом з дітьми вони провели цікаву розминку, а також запропонували показові виступи.

Першого вересня 2017 року  на території дошкільного закладу дітей радо зустрічав клоун Кльопа , який пропонував дітям розгадати загадки та пройтися «доріжкою здоров’я», а також бажав успіхів та участі у цікавих іграх.

Так розпочався навчальний рік у нашому дошкільному закладі.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

shostka.dnz11kazka78@ukr.net

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)